تماس با مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی شاداب
تلفن پنج رقمی 33848-086
اراک، خیابان امام خمینی، ساختمان پزشکان مهر

بهترین مرکز مشاوره ازدواج اراک | مرکز تخصصی مشاوره شاداب نو

مرکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده شاداب نو

با مجور از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور، وزارت ورزش و جوانان

اراک، میدان ولیعصر، خیابان امام خمینی، نرسیده به چهار راه دگکتر حسابی، ساختمان پزشکان مهر طبقه دوم

 مسئول فنی و مدیریت شهرزاد حسنی

32238010 کد اراک 086  و 09364245996

در مطالب قبل تر در خصوص مشاوره پیش از ازدواج توضیحات کاملی ارائه شد. خدماتی که در زمینه مشاوره ازدواج، پیش از ازدواج در مراکز مشاوره و روانشناسی ارائه میگردد شامل موارد زیر می باشد :

  • انجام جلسات مشاوره و روانشناسی فردی
  • انجام جلسات مشاوره و روانشناسی مشترک با  حضور طرفین
  • انجام تست های روانشناختی ( در صورت نیاز)
  • انجام جلسات مشاوره و روانشناسی با حضور خانواده ها ( در صورت نیاز)

جلسات مشاوره و روانشناسی ازدواج در شهر اراک بصورت حضوری قابل انجام می باشد، اما در صورت نیاز و صلاحدید مراجع کنندکان ارائه خدمات مشاوره ازدواج بصورت آنلاین ، تلفنی و اینترنتی برای شهروندان اراک و سراسر کشور قابل ارائه می باشد. تست های روانشناختی معمولا شامل آزمون یا تست نئو (NEO) ، تست شخصیت کتل، تست MMPI  و… می باشد.

 

در ادامه موارد بسیاری از مراجع کنندگان با این سوالاتی از این دست مواجه می گردند : بهترین مرکز مشاوره ازدواج کجاست ؟ آیا به دنبال آدرس بهترین مراکز مشاوره ازدواج اراک هستید ؟ سوالات فوق خیلی کلی به نظر میرسن، برای پاسخ به سوالات باید چند نکته را از قبل بدانیم.

نکته اول : شاخص بهترین مرکز مشاوره و روانشناسی چیست ؟  چه معیار هایی را باید برای انتخاب بهترین مرکز مشاوره ازدواج بودن باید در نظر بگیریم؟

نکته دوم : شاخص بهترین مشاوره و روانشناس بودن چیست؟ باید تنها به نام و برند یک مرکز توجه کرد و یا نه، حتما باید روانشناس را هم تحت بررسی قرار داد؟

نکته سوم : اینکه آیا می دانید هدف از مشاوره پیش از ازدواج  چیست ؟ چگونه در جلسات مشاوره به اهداف مد نظر در مشاوره های پیش از ازدواج باید رسید؟

پاسخ تمام نکات فوق در مقاله تکمیلی  در خصوص بهترین مرکز و کلینیک های مشاوره در اراک  ارائه شده است که میتوانید بر روی کلمات آبی رنگ کلیک کنید.

 

مشاوره و روانشناس ازدواج در اراک

مشاوره ازدواج در اراک، مسیری مطمئن به سوی تصمیمی چندساله

اگر در شرف تشکیل زندگی مشترک هستید می‌توانید با مراجعه به کارشناس مشاوره ازدواج در اراک، یک راهنمای راه و همراه دلسوز داشته باشید. همه افراد در تمام موقعیت‌هایی که باید تصمیمات مهم و تأثیرگذار بگیرند، مانند انتخاب شغل، رشته تحصیلی و … به کمک نیاز پیدا می‌کنند. ازدواج بدون شک از هر تصمیمی در زندگی، مهم‌تر و حساس‌تر خواهد بود. به همین جهت خدمات مشاوره ازدواج در اراک برای زوجینی که در شرف تشکیل خانواده هستند در نظر گرفته شده است. حتی افرادی که در دوراهی انتخاب نیستند اما می‌خواهند خود را برای ازدواج آماده کنند نیز می‌توانند با کمک گرفتن از متخصص، در مسیر صحیح و روشنی قرار بگیرند. این همان هدف اصلی مشاوره ازدواج است. اما در جریان این مسیر چه مواردی بررسی می‌شود یا اهمیت دارد؟ در ادامه به این سؤال به طور مفصل پاسخ خواهیم داد.

آموزش های پیش از ازدواج: آیا اکنون زمان ازدواج شماست؟

اگر به دنبال پیدا کردن بهترین مرکز مشاوره ازدواج در اراک هستید، با چالش و دغدغه‌ ازدواج روبرو شده‌اید. اما پیش از هر چیز باید بدانید که آیا اصلاً برای ازدواج و تشکیل زندگی آماده هستید؟ این همان چیزی است که در مشاوره و آموزش های پیش از ازدواج بررسی می‌شود. به جز تناسبات خانوادگی، فرهنگی و اعتقادی طرفین، آمادگی هر یک برای وارد شدن به زندگی مشترک نیز اهمیت دارد. در واقع ازدواج نیز نیاز به آموزش‌هایی ویژه و کسب دانش و مهارت‌هایی دارد که رموز ساختن یک زندگی آرام و شاد هستند.

اگر برای مشاوره ازدواج در اراک به روانشناس مراجعه کنید، ابتدا شخصیت خود شما را مورد بررسی قرار می‌دهد. میزان مسئولیت پذیری، تاب آوری عاطفی، مدیریت اضطراب و خشم، نحوه مواجهه با چالش‌ها و .. از جمله مواردی است که در پیشبرد صحیح و آرام زندگی نقش دارند. متخصص به شما کمک می‌کند چنین مواردی را در خود جستجو و حل و فصل کنید و سپس وارد زندگی مشترک شوید.

خدمات مشاوره ازدواج در اراک به چه صورت انجام می‌شود؟

همان‌طور که گفتیم مشاور از دو مسیر به بررسی شرایط ازدواج شما می‌پردازد. اولین مسیر به شناخت شخصی شما بر می‌گردد و دومین مسیر به بررسی میزان تناسب شما و همسر آینده‌تان برای تشکیل یک زندگی مشترک. به همین خاطر لازم است یک سری از جلسات به صورت انفرادی و مابقی به صورت مشترک برگزار شود. مشاور با در نظر گرفتن تمام آنچه از روانشناسی ازدواج می‌داند، سعی بر بررسی شرایط و شخصیت شما خواهد داشت. در این راستا از مکالمه‌های فردی و گروهی و همچنین تست‌های روانشناسی معتبر نیز کمک خواهد گرفت.

گاهی همه چیز به همین سادگی پیش نمی‌رود

این یک روند طبیعی و رایج مشاوره ازدواج در اراک است. اما در مواردی مشکلات و چالش‌های ویژه‌ای وجود دارد که باید به طور خاص مورد بررسی و کاوش قرار گیرند. برای مثال گاهی خانواده‌ها با وصلت پیش رو مشکل دارند اما زوجین راضی هستند. گاهی یکی از طرفین با بیماری یا مشکلی خاص دست و پنجه نرم می‌کند که روی زندگی مشترک نیز تأثیرگذار خواهد بود. در مواردی این چنینی، احتمالاً جریان جلسات مشاوره کمی متفاوت و مفصل‌تر خواهد بود تا جایی که بتوان چالش پیش رو را با نهایت دقت پشت سر گذاشت.

روانشناس، راهنمای شماست، نه تصمیم گیرنده

آنچه باید بدانید این است که حتی اگر بهترین متخصص مشاوره ازدواج در اراک را پیدا کنید، این به معنای تضمین آینده زندگی مشترک شما نیست. زیرا متخصص تنها به عنوان یک راهنما مسیر را روشن‌تر می‌کند. اما بدون شک انتخاب نهایی با شخص شما خواهد بود. مشاوران خبره ازدواج در مرکز مشاوره شاداب نو (شاداب نوین) آماده هستند در این مسیر همراه شما باشند تا بتوانید با دلی آرام و بدون تردید بهترین انتخاب را برای ادامه راه زندگی خود در پیش بگیرید.مرکز تخصصی مشاوره و خدمات روانشناسی شاداب نو ( شاداب نوین ) با دارا بودن تیم روانشناسان و مشاوران جهت ارائه خدمات در کنار شما می باشد. خدمات مرکز مشاوره ، کلینیک روانشناسی شاداب نو شامل انجام  مشاوره ازدواج ، زوج درمانی ، خانواده درمانی ، مشاوره کودک ، مشاوره نوجوان ، مشاوره جنسی و سکستراپی ، مشاوره فردی ، ارزیابی و تشخیص اختلالات شامل درمان وسواس، اضطراب، مشاوره طلاق و جدایی ، مشاوره رابطه دختر و پسر ، مشاوره تحصیلی و کنکور ، مشاوره شغلی ، استعداد یابی ، روان درمانی ،مشاوره سالمندان، انجام تست روانشناسی و روان سنجی  می باشد.

 خدمات روانشناسی و مشاوره در مرکز شاداب نو ( شاداب نوین) توسط روانشناس خانم در اراک، روانشناس آقا در اراک، دکتر روانشناس دراراک ، روانکاو در اراک ،با بهترین تیم و مشاوران روانشناسی ارائه میگردد.همچنین کلیه خدمات را نیز میتوانید بصورت آنلاین، غیر حضوری و اینترنتی نیز دریافت کنید.

تماس با شماره های 09364245996 و همچنین 32238010 جهت دریافت نوبت از مرکز شاداب برقرار می باشد.

مرکز شاداب نو : شماره پروانه 1080 – م از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره، وزارت ورزش و جوانان

مرکز مشاوره اجتماعی شاداب نوین :شماره  29583 از سازمان بهزیستی

تماس از طریق شماره 09364245996 بطور مستقیم و یا در شبکه های اجتماعی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *