تماس با مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی شاداب
تلفن پنج رقمی 33848-086
اراک، خیابان امام خمینی، ساختمان پزشکان مهر

بهترین مشاور، روانشناس در اراک

بهترین روانشناس اراک (Best Psychologist in Arak City) کیست؟ بسیاری از ساکنین شهر اراک، و حتی استان مرکزی و در پی یافتن بهترین مرکز مشاوره و روانشناسی اراک جهت استفاده از خدمات آن می باشند. پیش تر در سایت مرکز مشاوره شاداب نو طی مطلبی جهت یافتن بهترین روانشناس اراک، بهترین مرکز مشاوره اراک و شاخص های برای یک مرکز مشاوره خوب در شهر اراک ارائه گردید. در این مطلب ابتدا به معرفی مرکز تخصصی مشاوره و روانشناسی شاداب نو که یکی از بهترین مرکز مشاوره اراک می باشد می پردازیم. مرکز شاداب نو اراک با مجوز از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور و همچنین وزارت ورزش و جوانان به شماره مجوز 1080 با تیم متشکل از بهترین روانشناس اراک در زمینه ارائه خدمات مشاوره و روانشناسی فعالیت دارد. در ادامه تلفن های تماس، راه های ارتباطی معرفی و با  تیم تخصصی مشاوران و روانشناسان این مرکز آشنا شوید.

 

مرکز تخصصی مشاوره و خدمات روانشناسی

 شاداب نو

با مجور از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور، وزارت ورزش و جوانان

اراک، میدان ولیعصر، ابتدای خیابان امام خمینی، نرسیده به چهار راه دکتر حسابی، ساختمان پزشکان مهر، طبقه دوم

 مسئول فنی و مدیریت شهرزاد حسنی

32238010  و 32213939 و موبایل 09364245996 کد اراک 086

تلفن پنج رقمی 33848

در صورتی که با تماس تلفنی راحت نیستید، جهت دریافت نوبت فوری شماره موبایل خود را درفرم زیر وارد و آن را ثبت کنید

خدمات مرکز مشاوره تخصصی شاداب نو اراک

ارائه خدمات روانشناسی در مرکز مشاوره شاداب نو برای کلیه مراجعه کنندگان در تمام سن ها، از کودکی تا سالمندان در زمینه های مختلف می باشد. این خدمات توسط تیم متخصصی از مشاوران و روانشناس اراک در یکی از بزرگترین مراکز مشاوره شهر اراک ارائه میگردد. لیست خدمات به شرح زیر می باشد:

 • مشاوره کودک
 • مشاوره نواجوان
 • مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره دوران عقد
 • زوج درمانی و خانواده درمانی
 • مشاوره فردی
 • تشخیص و درمان اختلالات روانشناختی ( درمان وسواس، اضطراب، استرس و …)
 • انواع مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته کنکور و هدایت تحصیلی
 • مشاوره شغلی
 • مشاوره تخصصی ترک اعتیاد
 • مشاوره زناشویی، مشاوره جنسی و سکستراپی
 • مشاوره خیانت، مشاوره طلاق
 • روان سنجی و انجام انواع تست های روانشناختی
 • برگزاری انواع کارگارهای آموزشی روانشناسی در شهر اراک
 • ارائه انواع خدمات روانشناختی به شرکت ها و سازمان ها جهت انجام مصاحبه های استخدامی و انجام آزمون های روانشناسی

در بالا با خدمات یک روانشناس اراک و یا مشاوره در اراک از جمله  ازدواج، خانواده، کودک، زوج آشنا شدید.

 

معرفی تیم تخصصی مرکز مشاوره شاداب نو اراک، روانشناس خوب در اراک

در مرکز مشاوره و کلینیک تخصصی روانشناسی  شاداب نو،  خدمات مشاوره و روانشناسی در بالاترین کیفیت زیر نظر  تیم همکاران با تجربه و متخصص ما در زمینه های زیر ارائه میگرد. تیم ما متشکل از بهترین روانشناس اراک می باشد. کلیه خدمات در حیطه های مختلف جهت رفاه مراجع کنندگان توسط روانشناس خانم در اراک و روانشناس آقا در اراک ارائه می گردد، در ادامه به معرفی همکاران می پردازیم :

 1. شهرزاد حسنی ،کارشناس ارشد روانشناسی بالینی (مدیر و مسئول فنی مرکز مشاوره و روانشناسی شاداب)
 2. مریم واشقانی، کارشناس ارشد روانشناسی بالینی
 3. ترابعلی خلیلی،کارشناس ارشد روانشناسی تربیتی
 4. دکتر مهسا ترابی، دکتری روانشناسی
 5. محمد مهدی جیریایی ،کارشناس ارشد روانشناسی عمومی
 6. دکتر ابوالفضل سلیمی، دکتری روانشناسی
 7. اعظم سلیمی ، کارشناس ارشد روانشناسی بالینی
 8. فاطمه عمرانی، کارشناس ارشد روانشناسی بالینی
 9. مهسا بیات زاده، کارشناس ارشد روانشناسی عمومی
 10. پرستو رستگار، کارشناس ارشد روانشناسی بالینی
 11. مهدی آرزومندی، کارشناس ارشد روانشناس بالینی
 12. سمانه تقوی پور، کارشناس ارشد روانشناسی عمومی
 13. هانیه الهی مهر، کارشناس ارشد روانشناسی عمومی
 14. دکتر آرزو فتحی، دکتری روانشناسی
 15. دکتر فاطمه احمدی، دکتری روانشناسی
 16. افسانه اسماعیلی، کارشناس ارشد روانشناسی عمومی
 17. دکتر امین آهنگرانی فراهانی، دکتری روانشناسی
 18. پریسا کربلایی، کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی
 19. عطیه مهرمنش، کارشناسی ارشد روانشناسی مشاور خانواده
 20. فاطمه نصیری، کارشناس ارشد روانشناسی عمومی
 21. محدثه بیات، کارشناس ارشد روانشناسی عمومی
 22. محدثه ساروقی، کارشناس ارشد روانشناسی بالینی
بهترین روانشناس اراک، بهترین مرکز مشاوره اراک

تعرفه ویزیت روانشناس در اراک چقدر است؟

هر ساله نرخ و تعرفه خدمات مشاوره و روانشناسی از سوی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور اعلام میگردد.طبق مصوبه هیات دولت در سال 1402 تعرفه خدمات مشاوره و روانشناسی به شرح زیر اعلام گردید:

 • تعرفه کارشناسی ارشد دارای پروانه: 230 هزار تومان
 • تعرفه دکتری تخصصی: 270 هزار تومان

سریعترین راه گرفتن نوبت آنلاین از دکتر روانشناس در اراک

اگر می‌خواهید از روانشناس نوبت بگیرید و نمی‌دانید از چه راهی می‌توان به سریع‌ترین شکل ممکن این کار را انجام داد، اصلا نگران نباشید. در این زمینه، ما به شما کمک می‌کنیم تا کم‌تر از چند دقیقه از دکتر روانشناس مورد نظر خود نوبت بگیرید و بالاترین رضایت را از صرفه‌جویی در زمان و هزینه داشته باشید. 

برای دریافت نوبت از دکتر روانشناس می‌توانید با شماره 09364245996 تماس گرفته و با بیان موضوع مورد مشاوره خود در اسرع وقت نوبت مشاوره آنلاین خود را رزرو کنید. به همین راحتی! حتی لازم نیست از ماشین خود برای نقل مکان استفاده کنید و در کمتر از چند دقیقه نوبت دکتر روانشناس اراک در دست شماست. 

تفاوت روانشناس و روانپزشک در اراک

روانشناس و روانپزشک هر دو در موارد مشابهی به تشخیص و درمان بسیاری از بیماری‌های روانی و اختلالات روان می‌پردازند اما تفات اصلی که در روانپزشک و دکتر روانشناس وجود دارد در درمان و مدیریت اختلال است. یک روانشناس نمی‌تواند برای درمان بیماری دارو تجویز کند و از روش‌های درمانی مانند شوک درمانی و غیره استفاده کند. اما روانپزشک می‌تواند مداخلات دارویی انجام دهد و درمان اختلال روانی را با بستری در بیمارستان ادامه بدهد. 

روان‌سنجی

روان‌سنجی یکی از مهم‌ترین بخش‌های مربوط به روانشناسی است که متأسفانه در کشور ما کمتر مورد توجه قرار گرفته است. کلینیک های روانشناسی حرفه‌ای، همیشه از حضور یک روان سنج متخصص بهره‌مند می‌شوند که آزمون‌های روانی مورد نیاز را از مراجعین می‌گیرد.

مرکز مشاوره و روانشناسی شاداب به عنوان یکی از معتبرترین مراکز مشاوره  اراک شناخته می‌شود. در این مرکز با رعایت تمام اصول حرفه‌ای و با حضور برخی از بهترین متخصصین حوزه سلامت روان، در طول سال‌های گذشته موفق و تاثیر گذار باشد.

 مشاوره رایگان در اراک

مرکز شاداب نو جهت دریافت خدمات مشاوره و بهره مندی همه افراد جامعه از خدمات رواننشاسی طرح مشاوره رایگان در اراک را آغاز نموده است. این مشاوره ها توسط روانشناس اراک ارائه میگردد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

آشنایی با اصطلاحات روانشناسی و مشاوره

روانشناس کیست ؟

روانشناس کسی است که رفتار، روابط بین فردی، شخصیت و سایر جنبه های یک فرد را  مورد بررسی قرار می دهد. یک  روانشناس خوب در اراک  از یک طرف رابطه بین عملکرد مغز و رفتار را بررسی می کند و از سوی دیگر ارتباط بین محیط و رفتار ،روانشناس کسی است که فرآیندهای ذهنی و رفتار انسانی را با مشاهده، تفسیر و ثبت و نحوه ارتباط افراد با یکدیگر و محیط مطالعه می‌کند. روانشناس رفتار، انگیزه ها، افکار و احساسات افراد را بررسی کرده و به آنها در کنترل و غلبه بر مشکلات شان کمک می کند.

مشاور کیست؟

مشاور کسی است که به مراجع کمک میکند تا انتخابهای مناسبی داشته باشد. مشاور عموما به اشخاص کمک میکند تا در یک فرایند رشدی اهداف خود را مشخص کنند تا تصمیم‌گیری مناسب داشته باشند و مسائل فردی، اجتماعی و تحصیلی و… خود را حل کنند.

مرکز و یا کلینیک مشاوره چیست؟

با توجه به اهمیت امر مشاوره و روانشناسی در جامعه به منظور نظارت بهتر بر ارائه خدمات مشاوره و روانشناسی توسط سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور و همچنین سازمان بهزیستی کشور به افراد حقیقی و حقوقی دارای صلاحیت مجوزهایی با عنوان مرکز و کلینیک مشاوره و خدمات روانشناسی داده می شود.مرکز مشاوره و روانشناسی جایی هست که توسط متخصصین به ارزیابی، تشخیص، درمان و همچنین ارائه خدمات مشاوره و روانشناسی می پردازد. برای یافتن مرکز مشاوره دراراک و همچنین روانشناس اراک الزاماتی وجود دارد که ما در مقاله ای تحت عنوان بهترین مرکز و کلینیک مشاوره اراک کجاست ؟ به خوبی آن را توضیح داده ایم. مرکز مشاوره شاداب با در اختیار داشتن بهترین مشاوران اراک در حال خدمت رسانی به همشهریان اراک می باشد

روانشناس بالینی کیست؟

روانشناسی دارای چندین گرایش از جمله روانشناسی عمومی، روانشناسی بالینی، روانشناسی تربیتی، روانشناسی کودکان استثنائی و… می باشد.روانشناس بالینی به مطالعه و تشخیص نابهنجاری های رفتاری ، اختلال های روانی ، مشکلات اجتماعی ، هیجانی و …. می پردازد و برای شناسایی و تشخیص آن ها می تواند از انواع تست های روانشناسی استفاده کند.

روانشناس و مشاور خانواده

امروزه خانواده ها به خصوص زوج های جوان به دلایل متفاوت دارای اختلاف نظرهای زیادی هستند. مراکز مشاوره خانواده می توانند بسیاری از مشکلات آنها را رفع کند.خانواده از اساسی ترین نهادهای یک جامعه است که وجود مشکل در آن می تواند مخاطرات زیادی برای یک جامعه ایجاد کند. اعضای خانواده ای که دارای مشکلات و ناسازگاری های رفتاری هستند، نمی تواند پیشرفت کنند. مراکز مشاوره زیادی در زمینه حل اختلافات خانوادگی در شهرهای مختلف کشور تاسیس شده است. اراک نیز یکی از شهرهای کشور است که دارای مراکز مشاوره خانواده زیادی است و به حل مشکلات بسیاری از خانواده ها در زمینه های مختلف می پردازد.

این مراکز درمانی با استفاده از مشاوران خانواده به خانواده ها و زوج های جوان کمک می کنند تا به تفاهم برسند و مشکلات خود را برطرف کنند.

مراکز مشاوره خانواده موجود در شهر اراک دارای مشاورانی با تحصیلات علمی بالا هستند. این مشاوران ابتدا به ریشه یابی مشکلات و اختلافات خانواده ها و همچنین اختلافات همسران و اختلافات زوجین می پردازند. سپس طی جلسات مختلف، به صورت گروهی و یا به صورت فردی با اعضای خانواده وارد گفتگو می شوند تا راه حلی برای برطرف کردن مشکلات پیدا کنند. مشاوران خانواده سعی می کنند نیازهای افراد خانواده را بشناسند و به رفع نیازهای آنها توسط خودشان و یا دیگر اعضای خانواده بپردازند. اختلافات خانوادگی در هر خانواده ای وجود دارد، خانواده ها در گام اول باید در خانه و با گفتگو و درک متقابل مشکلات خود را برطرف کنند. اما در صورت حل نشدن مشکلات می توانند با مراجعه به مراکز مشاوره خانواده از افراد متخصص کمک بگیرند.

معرفی مشکلاتی که با استفاده از مراکز مشاوره خانواده حل می شوند

یک مرکز مشاوره خانوادگی و حل اختلافات زناشویی در اراک و یا هر شهر دیگری با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی و اجتماعی خانواده ها سعی در برطرف کردن مشکلات می کنند.

البته سن و سال زوجین و نحوه ارتباط آنها با خانواده همسر نیز می تواند در ایجاد مشکلات خانودگی تاثیرگذار باشند.

یک مرکز مشاوره خانواده در اراک با استفاده از نیروهای متخصص خود می تواند با مشاوره های پیش از ازدواج، طلاق های عاطفی و ناسازگاری های زوج ها، آرامش را به خانواده ها برگرداند.

این مشاوران با استفاده از روش های علمی به حل مشکلات خانواده ها که بیشتر مربوط به اختلاف همسران، اختلاف زوج های جوان، اختلاف والدین و فرزندان است، می پردازند.

یک مشاور می تواند به فرزندان و  زوجین در برقراری ارتباط درست کمک کند.

یکی دیگر از مشکلاتی که توسط یک مشاوره خانواده قابل حل است، جلوگیری از گسستگی اعضای خانواده از یکدیگر است.

این مشکل بیشتر در خانواده هایی که تمامی اعضای خانواده مشغول فعالیت در تلفن های همراه و یا فضاهای مجازی هستند، ایجاد می شود.

در برخی از مواقع فرزندان به دلیل ناسازگاری والدین کمبودهای عاطفی خود را توسط افراد دیگر برطرف می کنند.

متخصصان یک مرکز مشاوره خانواده می توانند از طریق گفتگو با والدین و فرزندان آنها را به یکدیگر نزدیک کنند.

در بسیاری از موارد اعضای خانواده با لجبازی که در رفتار خود دارند، نمی توانند مشکلات خود را برطرف کنند.

این افراد نیاز به راهنمایی های افراد متخصص در مراکز مشاوره خانواده دارند.

افراد باید بدانند، همین که تصمیم می گیرند برای حل اختلافات خانوادگی خود به این مراکز بروند، کار بزرگی کرده اند و به موفقیت در رفع مشکلات خانوادگی خود نزدیک تر شده اند.

اسامی سایر مرکز مشاوره و روانشاسی در اراک

 

الف) مراکز مشاوره و کلینیک های دارای مجوز از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور در اراک

 
نام مرکز مسئول فنی آدرس تلفن
مرکز مشاوره و روانشناسی شاداب نو شهرزاد حسنی اراک، خیابان امام خمینی، نرسیده
به چهار راه دکتر حسابی، ساختمان پزشکان مهر
32238010
09364245996
32213939
مرکز مشاوره بهاران اراک منصورعبدی اراک، خیابان شهید بهشتی 32225412
مرکز مشاوره پندار نواندیشان  اکرم ایزد خواه اراک، خیابان نیسانیان، کوچه مومنی 32220831
مرکز  لقمان حکیم علی اصغر خسرو بیگی اراک، خیابان شهید رجایی، کوچه آراسته 32236746
مرکز مشاوره مهرورزی محمد رضا بیات اراک، خیابان هپکو، نرسیده به مسجد الزهرا 33137107
مرکز مشاوره زندگی سالم عباس نظری اراک، خیابان خرم ابتدای کوچه امانی راد 32232350
مرکز مشاوره زندگی پویا سیف اله غلامی 32244060
مرکز مشاوره پندار نو سهیلا جشنانی اراک خیابان امام خمینی 32212539
مهر اراک زهرا مطیعی اراک، خیابان نیسانیان، کوچه مومنی 32220831

 

ب) مراکز مشاوره و کلینیک های دارای مجوز از سازمان بهزیستی کشور

 
نام مرکز مسئول فنی آدرس تلفن
مرکز مشاوره و روانشناسی شاداب نوین شهرزاد حسنی اراک، خیابان امام خمینی، نرسیده
به چهار راه دکتر حسابی، ساختمان پزشکان مهر
32238010
09364245996
32213939
مرکز مشاوره مهراندیش الهه سلیمانی اراک، خیابان شهید قدوسی 34120412
مرکز مشاوره باور کیانوش امینی اراک خیابان شهید بهشتی 32214433
مرکز مشاوره طاقت بهروز قلائی اراک خیابان جهانپناه 9217350144
مرکز مشاوره آتیه فرزانه ملکی نژاد اراک خیابان خرم 32212227
مرکز مشاوره مهر آریا  مریم مرادی اراک خیابان شهید بهشتی 32238469
مرکز مشاوره پیام نو مژگان نظام آبادی اراک ، خیابان دکتر حسابی 32211313
مرکز مشاوره سبحان اراک خیابان 22 بهمن 32210835

اسامی روانشناسان و مشاوران دارای پروانه اشتغال حرفه ای در استان مرکزی

 
منبع درج اسامی که در لیست زیر درج شده است سایت سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور می باشد. اسامی روانشناسان و مشاوران دارای شماره پروانه فعالیت حرفه ای در این لینک درج شده است.

شماره پروانه فعالیت

نام مشاوره/ روانشناس

550

حمید یعقوبی

910

سهیلا جشنانی

1006

محمدهادی شهسواری

1191

سیف اله غلامی کرهرودی

1201

حسن شفیعی

1741

محمدصادق بهزادیان

1791

علیرضا دولتی

2174

منصور عبدی

2179

سیروس شریفی

2202

فاطمه مهرابی رزوه

2296

حسن حیدری

2351

علی شمسی

2472

پگاه مهرطلب

2524

فاطمه جلالی

2538

فهیمه اسمعیلی (فهیمه اسماعیلی)

2658

اکرم ایزدخواه

2659

مظاهر بداقی

2831

محبوبه محمدی

2934

ذبیح اله خان محمدی

2990

مهستی نشوادیان بخش

3149

وجیهه هاشمی

3324

ترابعلی خلیلی

3470

زهرا مطیعی

3499

علی اصغر خسروبیگی

3721

محمود عاجلو

3907

مهدی احمدی فر

4172

فاطمه جمشیدی

4188

سید محسن هاشمی

4215

فاطمه عباسی

4250

رضا احمدی

4269

مریم محتشمی

4286

سلوی شمس الدین لری

4667

زهرا شمشیری

4707

داود تقوائی

4728

محمدرضا بیات

4877

حمید کاوه

4898

مژگان فیروزی

4914

نصیبه اباذری

5070

محسن افشاری

5131

مهری رحمانی

5167

محمدمهدی جهانگیری

5341

مژگان نظام آبادی

5372

مهرانه مجیدی

5374

محمد ابراهیمی منفرد

5379

بهناز قنبری

5385

شهرزاد حسنی

5419

فرزانه ترک

5420

اعظم نایب آقائی

5531

سمیه شاهرخی

5665

شیما حداد

5715

الهه الهی

5852

ریحانه شیخان

5852

ریحانه شیخان

5945

مجید عباسی

6007

احمد میراشرفی

6115

مهدخت عطالهی

6371

ابوالفضل زارعی

6012

زهرا ملک محمدی

6522

بابک پویا نسب

6559

صغری اکبری چرمهینی

6613

 بهروز قلائی

6818

مهسا ترابی

6827

یاسمن کثیری

6832

سارا حسنی

6959

راضیه فرخ فال

7019

عباس نظری

7038

 شیرین خدادادی ارکوینی

7489

سمیرا برج خانلو

7519

سپیده سادات گلکار

7566

اکبر شهرجردی

7606

میلاد مشایخی

7657

حورا کیخسروی

7800

اکرم سیدآبادی

 
 دانلود لیست فوق در یک فایل PDF از لیست مشاوران و روانشناسان استان مرکزی
لیست مراکز مشاوره و روانشناسی اراک

 

اگر در زمینه روانشناسی و یا خدمات مشاوره فعال هستید و نیاز می دانید تا مشخصات شما در لیست زیر ثبت گردد در بخش نظرات همین پست و یا از طریق ایمیل Contact@Shadaab.ir به ما اطلاع دهید.
 

خدمات مشاوره و “روانشناس اراک” بدلیل سهولت دسترسی به مرکز استان بطور معمول مورد استقبال شهرستان های استان نیز قرار می گیرد. استان مرکزی دارای شهرهای از جمله اراک، ساوه خمین محلات دلیجان کرهرود، شازند ، مأمونیه ، تفرش ، مهاجران سنجان کمیجان پرندک آشتیان شهباز خنداب شازند زاویه نیمور داودآباد خشکرود میلاجرد غرق آباد جاورسیان فرمهین ساروق کارچان خنجین نراق توره نوبران هندودر قورچی باشی رازقان می باشد.

 مشاوره فردی چیست؟

مشاوره فردی که گاهی از آن به عنوان رواندرمانی یا مشاوره نامبرده می‌شود، فرایندی است که مراجعین با یک درمانگر متخصص و آموزش دیده در محیطی امن و حمایت گرانه کار می‌کنند تا احساسات، عقاید و رفتارشان را کشف کنند. کار کردن بر روی خاطرات برجسته و چالش برانگیز کمک می‌کند جنبه های مختلفی از زندگی افراد که نیازمند تغییر هستند شناسایی شود و افراد به درک بهتری از خود و دیگران برسند، اهداف شخصی تنظیم کنند و به سمت تغییرات دلخواه خود حرکت کنند.

رویکردهای مختلف یک مشاور فردی

جلسه اول زمان بسیار مناسبی برای مشاور و مراجع است تا بررسی کنند که هر کدام چه انتظاراتی از جلسات مشاوره دارند.

مشاوران مختلف، با رویکردهای متفاوتی به شما در رسیدن به اهداف درمانی و حل مشکلاتتان کمک می‌کنند. یکی از رویکردهای رواندرمانی که امروزه بیشتر مورد استفاده درمانگران قرار می‌گیرد، رویکرد شناختی رفتاری (Cognitive Behavioral Therapy) می‌باشد.

زمانی که با یک متخصص قرار ملاقات می‌گذارید، مجاز هستید سوالات زیر را از وی بپرسید:

 • متخصص چه دوره های آموزشی را پشت سر گذاشته است و مدرک وی چیست؟
 • آیا متخصص به نهاد خاصی وابسته است؟
 • فرایند مشاوره یا درمان چند جلسه به طول خواهد انجامید؟
 • هرچند وقت یکبار قرار ملاقات خواهید داشت؟
 • آیا مشاور اطلاعات شما را در اختیار اشخاص دیگر قرار خواهد داد؟

 مشاوره ازدواج چیست؟

مشاوره ازدواج  و یا به بیان دیگر مشاوره پیش از ازدواج نوعی از درمان است که به زوجین کمک می‌کند تا برای ازدواج آماده شوند. مشاوره ازدواج می‌تواند این اطمینان را حاصل کند که شما و شریکتان یک رابطه سالم و قوی خواهید داشت. مشاوره ازدواج شانس شما را برای داشتن یک ازدواج پایدار و رضایت بخش افزایش می‌دهد و به شما در پیدا کردن نقاط ضعفی که در آینده ممکن است مشکل ساز شوند، کمک می‌کند. نسل های قبل بر این باور بودند که ازدواج هندوانه ای در بسته است! یعنی تا با شریک زندگیت زیر یک سقف نروی، نمیتوانی بدانی که در کنار او چه زندگی ای خواهی داشت، این باور درست است اگر شما بخواهید به سبک نسل قبل ازدواج و زندگی کنید اما همانطور که شما در نسل جدید امکاناتی دارید که سختی های زندگی نسل قبل را برای شما بی معنا کرده است، برای ازدواج نیز دانش و ابزارهایی در دسترس شما وجود دارد که دربسته بودن هندوانه ازدواج را بی معنا می‌کند و به شما این امکان را می دهد که بدون تجربه کردن شکست ها و رنج های عاطفی بی مورد پیش از شروع زندگی مشترک، متوجه شوید که آیا او شخص مناسبی برای ازدواج با شما هست یا خیر.

اما برای اینکه بدانید نحوۀ صحیح ایجاد شناخت چگونه است، مشاورشما را راهنمایی می‌کند و با این رویکرد از فروپاشی زودهنگام خانواده ها و تبعات آن جلوگیری می‌کند.

مراحل ازدواج موفق

مرحله اول : انتخاب همسر

با این شرایط که فردی را انتخاب کنند که دارای اخلاق و روحیات و شخصیت متناسب و شیوه های زندگی مشابه با یکدیگر باشند و به اصطلاح دنیای مشترکی داشته باشند تا بتوانند به درک متقابلی از یکدیگر برسند.

مرحله دوم: مدیریت رابطه

آنچه که به عنوان یک مقوله نسبتاً پیچیده نیاز به آگاهی دارد و افراد می‌توانند از طریق مطالعه یا مراجعه به مشاور آنرا بیاموزند.

اهمیت مشاوره ازدواج

مشاور به شما آموزش می‌دهد که چگونه در کمترین زمان، فرد مناسب یا نامناسب برای ازدواج را تشخیص دهید و با آگاهی کامل تصمیم نهایی تان را بگیرید. وی همچنین آگاهی لازم  برای ساخت یک ازدواج موفق و زندگی زناشویی ایده آل را در اختیار شما قرار می‌دهد.مشاوره ازدواج مناسب همه افرادی ست که می‌خواهند رابطه ای را شکل دهند و از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری کنند و در یک کلام معتقدند پیشگیری بهتر از درمان است.

شناخت سطحی و بسنده کردن بسیاری از الگوهای ازدواج، به زیبایی، پول و امکانات رفاهی همسر منجر به تشکیل خانواده هایی می‌گردد که تنها تضمین پایداری آنها، مهریه های سنگین و ترس از عواقب اجتماعی و اقتصادی برای زن و یا فرزندان حاصل طلاق است.

ﻣﺸﺎوره ازدواج از راه ﻫﺎی زیر ﺑﻪ ﺷﻤﺎ کمک می‌کند:

 •  ﻧﻘﺎط ﺗﻮاﻓﻖ، ﺗﻔﺎﻫﻢ و اﺧﺘﻼف ﺷﻤﺎ را ﻧﺸﺎن ﻣﻰدﻫﺪ.
 • ﺻﻔﺎت ﺷﺨﺼﻴﺘﻰ ﻫﻤﺨﻮان و ﻧﺎﻫﻤﺨﻮان ﺷﻤﺎ را ﻣﺸﺨﺺ ﻣﻰﻛﻨﺪ.
 • ﻣﻴﺰان ﺗﻮاﻧﻤﻨﺪى ﺷﻤﺎ را در ﻣﻬﺎرتﻫﺎى ﻻزم ﺑﺮاى ﺷﺮوع زﻧﺪﮔﻰ ﻣﺸﺘﺮک، ارزﻳﺎﺑﻰ ﻣﻰﻛﻨﺪ.
 • ﻣﻴﺰان اﺣﺘﻤﺎل ﻣﻮﻓﻘﻴﺖ ﻳﺎ ﻋﺪم ﻣﻮﻓﻘﻴﺖ زﻧﺪﮔﻰ ﻣﺸﺘﺮک آﻳﻨﺪه ﺷﻤﺎ را ﻧﺸﺎن ﻣﻰدﻫﺪ.
 • آنچه ﺑﺎید ﺑﺮاى ﺷﺮوع زﻧﺪﮔﻰ ﻳﺎد ﺑﮕﻴﺮﻳﺪ ﻳﺎ آنﭼﻪ ﻏﻴﺮﻗﺎﺑﻞ ﺗﻐﻴﻴﺮ اﺳﺖ و ﺑﺎﻳﺪ آنﻫﺎ را ﺑﭙﺬﻳﺮﻳﺪ را ﮔﻮﺷﺰد ﻣﻰﻛﻨﺪ.

در ﻓﺮاﻳﻨﺪ ﻣﺸﺎوره ﭘﻴﺶ از ازدواج ﭼﻪ روﻧﺪی را طی ﺧﻮاهید کرد؟

ﺑﺮرﺳﻰ ﻣﻰشود ﺗﺎ ﭼﻪ ﻣﻴﺰان ﺑﺮاى ﺷﺮوع روﻧﺪ ﻣﺸﺎوره آﻣﺎدﮔﻰ دارﻳﺪ (ﺷﻨﺎﺧﺖ اوﻟﻴه ﻻزم از ﺧﻮد، از ﻫﻤﺪﻳﮕﺮ و از ﺧﺎﻧﻮادهﻫﺎى ﻫﻢ)

اﮔﺮ ﺷﻨﺎﺧﺖ اوﻟﻴﻪ را ﻧﺪارﻳﺪ  ﺷﻤﺎ را در ﺟﻬﺖ رﺳﻴﺪن ﺑﻪ اﻳﻦ ﺷﻨﺎﺧﺖ راﻫﻨﻤﺎﻳﻰ ﻣﻰﻛﻨند.

ﺗﺴﺖﻫﺎ و ﭘﺮﺳﺸﻨﺎﻣﻪﻫﺎﻳﻰ ﺑﺮاى ﺑﺮرﺳﻰﻫﺎى ﺑﻴﺸﺘﺮ اﻧﺠﺎم ﻣﻰشود.

ﻧﺘﺎﻳﺞ ﺑﻪدﺳﺖ آﻣﺪه از ﻣﺼﺎﺣﺒﻪﻫﺎ و آزﻣﻮنﻫﺎ ﺑﺮرﺳﻰ  و با مشارکت خودتان تحلیل می شوند.

ﺑﺎ ﺑﻴﺎن ﻧﻘﺎط اﻳﺠﺎد ریسک و ﻧﻘﺎط ﻗﻮت ﺑﺮاى زﻧﺪﮔﻰ آﻳﻨﺪهﺗﺎن، ﺑﻪ ﺷﻤﺎ در ﺗﺼﻤﻴﻢﮔﻴﺮى کمک ﻣﻰشود.

ﺑﻪ ﺷﻤﺎ آﮔﺎﻫﻰ داده می شود ﻛﺪام ﻧﻘﺎط ریسک ﻗﺎﺑﻞ ﺗﻐﻴﻴﺮ و ﻛﺪامیک ﭘﺎﻳﺪار ﻫﺴﺘﻨﺪ.

در ﺻﻮرت ﻧﻴﺎز ﭘﻴﺸﻨﻬﺎد ﺟﻠﺴﺎت آﻣﻮزﺷﻰ داده می‌شود.

موضوعات جلسات مشاوره ازدواج

در مشاوره ازدواج به موضوعات بسیار زیادی پرداخته می‌شود که ما در ادامه به مهمترین آنها اشاره می‌کنیم:

 1. تشخیص اختلالات روحی

از آنجا که ابتلا به بیماری ها و معضلات روحی تمام حیات فرد را تحت الشعاع قرار می‌دهد و تأثیر منفی بر روابط وی می‌گذارد، بنابراین بسیار مهم است که افراد قبل از ازدواج از سلامت روانی یکدیگر اطمینان حاصل کنند.

و از آنجایی که در اکثر موارد نمی‌توان خصلت های روحی و یا نارسایی های روانی را به راحتی مشاهده کرد در نتیجه برای شناخت این موارد نمی‌توان صرفا به آشنایی های متعارف، اکتفا کرد. لذا برای تشخیص به موقع و کنترل این بیماری ها، نیاز به کمک گرفتن از روانشناس است تا از عواقب بدتر جلوگیری شود.

 1. شناخت صحیح و کامل تر از درونیات فرد مقابل

روانشناس توسط آزمون های روانشناختی و مصاحبه و تکنیک های مختلف به همراه تجاربی که دارد، تصویر روشن تری از شخصیت، اخلاق و روحیات افراد به دست می آورد. در نتیجه به درک بهتری از یکدیگر میرسید و در صورتی که قبل از ازدواج، مشاور ویژگی های شخصیتی شمارا متناسب با یکدیگر تشخیص دهد درآینده به احتمال بیشتری تفاهم خواهید داشت.

 1. انتخاب صحیح

تحقق ازدواج در قلب های ما حادث میشود نه در یک محضر یا خانه یا تالار یا سالن مجلل یا هتل گران قیمت. ازدواج ارتباطی عمیق و صمیمی است. یک کانون گرم است نه یک میدان نبرد. ازدواج یک انتخاب است پس لازم است آگاهانه باشد و به جای توجه صرف به ظواهر و تجملات، می بایست کسی را انتخاب کنید که از لحاظ روحی با او سازگارباشید، کسی که در حوزه علوم روانشناختی متخصص است می‌تواند شما را در این زمینه یاری کند.

 1. تست های مشاوره ازدواج

اجرا و تفسیر این آزمون ها بر عهده روانشناس است که در کوتاه ترین زمان اطلاعات بسیاری به دست می‌دهند، مشاوران برای راهنمایی قبل از ازدواج آزمون های مختلفی برای تشخیص ویژگی ها روحی افراد انجام می‌دهند.

 1. کمک به خودشناسی

یکی از اهداف مشاور کمک به بالا بردن سطح خودشناسی شما و تمرکز به درون و خود واقعی شماست، تا خود را به خوبی نشناسید، نمی‌توانید همسر ایده آل را پیدا و یا حتی نظر او را به خود جلب کنید. همچنین به شما کمک می‌کند بتوانید تمامی موانع بر سر راه آگاهی شما از خواستۀ دلتان وجود دارد را از سر راه بردارید و به این صورت به طور دقیق تر اهداف و انتظارات و خواسته ها و نیازهای خود را بشناسید و فردی که مطابق با ویژگی های شماست را انتخاب کنید.

 1. برخورد صحیح با مشکلات و سوتفاهم ها

همسران به کمک مشاوره می‌توانند درک خویش را نسبت به همسر و نیازهای او افزایش دهند. همچنین یاد بگیرند چگونه یک ارتباط هدفمند میتواند باعث جاودانگی عشق، احساس و درک می‌شود.اگردرروابط فردی و یا در زندگی مشترک دچارسوتفاهم شده اید یا حتی از این قضیه متضرر شده اید، مطمئن باشید که می‌توان برای هر مانع و چالشی راهکار مناسب یافت.

ﭼﮕﻮﻧﻪ از ﺟﻠﺴﺎت ﻣﺸﺎوره ﺑﻴﺸﺘﺮﻳﻦ ﺑﻬﺮه را ﺑﺒﺮﻳﺪ؟

ﺑﭙﺬﻳﺮﻳﺪ وارد ﻓﺮاﻳﻨﺪى ﻣﻰﺷﻮﻳﺪ ﻛﻪ در ﻣﻮاﻗﻌﻰ، ﺑﺴﻴﺎر ﭼﺎﻟﺶﺑﺮاﻧﮕﻴﺰ ﺧﻮاﻫﺪ ﺑﻮد.

ﺑﻪ ﻳﺎد داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻴﺪ ﻫﺪف “ﺑﺮﻧﺪه ﺷﺪن” ﻧﻴﺴﺖ و ﻧﻴﺎز اﺳﺖ ﻛﻪ ﻫﺮ دو ﻧﻔﺮ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﻣﻮﺿﻮع ذﻫﻦِ ﺑﺎز داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻨﺪ و آﻣﺎده ﺗﻐﻴﻴﺮ دادن آنﭼﻪ ﺑﺎﺷﻨﺪ ﻛﻪ در ﺣﺎل ﺣﺎﺿﺮ ﻣﺆﺛﺮ ﻧﻴﺴﺖ.

ﻣﻜﺎﻟﻤﺎت ﺟﻠﺴﺎت را ﺑﻴﻦ ﺧﻮدﺗﺎن نگه دارﻳﺪ. از ﺻﺤﺒﺖ ﺑﺎ اﻓﺮاد دﻳﮕﺮ ﻳﺎ اﻳﺠﺎد ﭘﺴﺖ در ﺷﺒﻜﻪﻫﺎى اﺟﺘﻤﺎﻋﻰ در ﻣﻮرد ﻣﻮﺿﻮع ﺟﻠﺴﺎت ﺧﻮددارى ﻛﻨﻴﺪ. اﻋﺘﻤﺎد ﺷﻤﺎ ﺑﻪ ﻫﻢ ﻣﻬﻢﺗﺮﻳﻦ ﻋﺎﻣﻞ در ﭘﻴﺸﺒﺮد اﻫﺪاف ﻣﺸﺎوره اﺳﺖ.

ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﻳﻜﺪﻳﮕﺮ ﺑﺎﺑﺖ ﻫﻤﻜﺎرى و ﺷﺮﻛﺖ در ﺟﻠﺴﺎت ﻣﺸﺎوره ﻫﻤﺮاه ﺑﺎ ﻫﻢ، ﻗﺪردان ﺑﺎﺷﻴﺪ و اﻳﻦ ﻗﺪرداﻧﻰ را ﺑﻪ ﻳﻜﺪﻳﮕﺮ اﺑﺮاز ﻛﻨﻴﺪ.

 

معرفی تخصص روانشناسی و مشاوره نوجوان

اگر در حال خواندن این متن
هستید احتمالاً پدر، مادر، معلم یا حتی خود یک نوجوان می‌باشید. هر کدام از
این موارد که باشید، احتمالاً رفتارهای غیرقابل پیش بینی و بی‌ثبات،
احساساتی که ناگهان مانند طوفان ظاهر می‌شوند و هویت‌های متفاوتی که به
سرعت عوض می‌شوند، شما را سردرگم کرده‌اند.

روانشناسی نوجوان چیست؟

روانشناسی نوجوان حوزه‌ای است که در آن روانشناس بالینی یا مشاوره می‌تواند کسب تخصص کند.
روانشناسان حیطه نوجوان عموماً به کودکان بین 12 تا 18 سال ارائه خدمت
می‌کنند، اما در بعضی موارد کودکانی با سن کمتر یا افرادی پس از دوره
نوجوانی را نیز مورد معالجه قرار می‌دهند.

درمان نوجوانان نیازمند درک
بالایی از مراحل رشد انسان است. در عین حال باید از آن دسته عوامل اجتماعی و
فرهنگی که بر رفتار نوجوان تأثیرگذار است نیز آگاهی داشت و از تأثیرات
خانواده و نقش نوجوان در خانواده وی نیز مطلع بود. روانشناسان حیطه نوجوان
عموماً بر مشکلاتی تمرکز دارند که در دوره‌ های رشدی رایج هستند. بسیاری از
روانشناسان مشکلاتی نظیر مسائل عاطفی یا اجتماعی، آسیب‌های بیولوژیکی،
نقایص شناختی و استرس ناشی از تغییرات مربوط به رشد نوجوان را تشخیص داده و
درمان می‌کنند. درعین حال، روانشناسان امور نوجوان با معضلات مهمی در حوزه
سلامت روان، مانند روان پریشی، اختلالات عصبی و شخصیتی نیز سروکار دارند.

بعضی روانشناسان امور نوجوان به طور ویژه، قشر خاصی را درمان می‌کنند. برای مثال، می‌توان به دانش‌آموزان توان یاب، مبتلایان به اوتیسم ، یا نوجوانانی که مورد آزار یا بی‌توجهی قرار گرفته‌اند اشاره کرد.

اهداف روانشناسان نوجوان

هدف اصلی روانشناسی نوجوان،
ترویج ضرورت آگاهی یافتن از آن دسته مسائل مربوط به رشد انسان، عوامل
اجتماعی-فرهنگی و تاثیرات بیولوژیکی است که باعث می‌شوند سلامت روانی
نوجوانان دچار مشکل شود.

روانشناسان نوجوان در صورت کسب
این آگاهی می‌توانند راهکارهایی جهت بهبود بهزیستی و رفتار نوجوانان در
زمینه زندگی روزمره، تحصیل، و تعامل با خانواده را ارائه دهند.

 

روانشناسی کودک چیست؟ بهترین روانشناس و مشاور کودک در اراک کیست؟

 روانشناسی کودک یکی از شاخه‌های تخصصی روانشناسی بالینی است که برشکل گیری ذهنیت و رفتار کودکان از زمان تولد تا نوجوانی تمرکز دارد.

روانشناسی کودک علاوه بر چگونگی رشد کودکان از لحاظ فیزیکی بر رشد روانی، عاطفی و اجتماعی آنان نیز توجه دارد.

هدف نهایی این حوزه، بررسی عوامل متعددی است تا بتوانند نحوه تفکر و رفتار کودکان را درک کنند و از آن اطلاعات جهت بهبود مهارت والدین، آموزش و پرورش، مراقبت از کودکان، روان درمانی و سایر موارد متمرکز بر بهره‌وری کودکان استفاده کنند.

از جمله عوامل موثر در رشد روانی کودک، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ژنتیک
 • رشد دوران جنینی
 •  تاثیرات محیطی
 •  ویژگی های شخصیتی
 •  زبان
 • نقش‌های جنسیتی
 • رشد درک

سه زمینه کلی که روانشناسی بالینی در تجزیه و تحلیل روانی کودک در نظر می‌گیرد، شامل موارد زیر است:

زمینه اجتماعی

از جمله عواملی که در این حیطه بررسی می‌شوند، روابط با همسالان و بزرگسالان است که بر نحوه تفکر، یادگیری و رفتار کودکان تاثیر دارد. خانواده، مدرسه و گروه‌های هم سن‌ و سال، بخش مهمی از زمینه اجتماعی را تشکیل می‌دهند.

زمینه فرهنگی

فرهنگی که کودک در آن رشد می‌یابد، مجموعه‌ای از ارزش‌ها و آداب ‌و رسوم، اعتقادات و شیوه‌ زندگی است که بر کودک تاثیر می‌گذارد. زمینه فرهنگی می تواند از طریق ارتباط کودک با والدین، نوع آموزش‌ و پرورش و نوع مراقبت از آن تاثیرگذار باشد.

با اطلاعات که در بالا ارائه گردید توانسیم راهنمایی ها در خصوص روانشناس اراک به شما در این مقاله ارائه دهیم

 

 

 

بهترین مراکز مشاوره روانشناسی در اراک – مراکز مشاوره و روان درمانی اراک – مرکز مشاوره اراک – روانشناس های اراک – مشاور خانواده در اراک – مشاور تحصیلی در اراک – روانشناسی کودک در اراک – مشاوره در اراک –  مرکز مشاوره ازدواج در اراک – کارشناس روانشناسی در اراک – بهترین روانشناس اراک – مرکز مشاوره رایگان در اراک – مشاوره روانشناسی در اراک – مشاوره قبل از طلاق در اراک – مشاوره طلاق توافقی در اراک – روانشناسی بالینی در اراک – دکتر روانشناس بالینی در اراک – بهترین روانشناس بالینی اراک – روانشناس بالینی کودکان در اراک – روانشناس خانم در اراک – روانپزشک خوب در اراک – مشاوره کودک ، نوجوان ، بلوغ ، بیش فعالی ، جنسی ، مشاور تحصیلی در اراک – زوج درمانگر در اراک –درمانگر اختلال یادگیری در اراک

روانشناس اراک؛ بهترین روانشناس اراک؛ مرکز مشاوره اراک؛ مشاوره اراک؛ روانشناس در اراک؛ دکتر روانشناس اراک؛ روانشناس خوب در اراک؛ مشاوره خانواده اراک؛ مرکز مشاوره در اراک؛ مشاور خانواده اراک؛ مشاور اراک؛ فهیمه اسماعیلی روانشناس اراک؛ خانم مهرورزی مشاور؛ مشاوره بهزیستی اراک؛ روانشناس خوب اراک؛ دکتر احمدی روانشناس اراک؛ مرکز مشاوره زندگی سالم اراک؛ بهترین روانشناس در اراک؛ مرکز مشاوره آتیه اراک؛ مراکز مشاوره اراک؛ دکتر بداغی روانشناس اراک؛ مرکز مشاوره فهیمه اسماعیلی اراک؛ مشاور خوب در اراک؛ مرکز مشاوره؛ روانشناسان اراک؛ مشاور خانواده در اراک؛ دکتر روانشناس در اراک؛ مشاوره خانواده در اراک؛ مرکز مشاوره باور اراک؛ مشاوره در اراک؛ مشاوره رایگان در اراک؛ مرکز مشاوره شاداب اراک؛ مرکز مشاوره طاقت اراک؛ دکتر الهه الهی اراک؛ دکتر حسن حیدری روانشناس خمین؛ فرزانه محمدی روانشناس اراک؛ بهترین دکتر روانشناس در اراک؛ مرکز مشاوره زندگی عاقلانه اراک؛ مرکز مشاوره مهراندیش اراک؛ مرکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده شاداب اراک؛ مشاوره رایگان اراک؛ بهترین مشاور خانواده در اراک؛ لیست روانشناسان؛ لیست روانشناسان اراک؛ روانشناس طرف قرارداد بیمه دی؛ دکتر عابد مجیدی اراک؛ بهترین مشاوره خانواده؛ روانشناسی اراک؛ دکتر مهسا کاوه ای اراک؛ فاطمه جمشیدی روانشناس؛ دکتر منصور عبدی روانشناس اراک؛ مرکز مشاوره سبحان اراک؛ مدیریت مرکز مشاوره؛ اسامی مراکز مشاوره؛ دکتر ابوالفضل زارعی روانشناس؛ مشاوره خوب در اراک؛ مرکز مشاوره پندار اراک؛ دکتر کیانوش امینی اراک؛ دکترسیدمحسن هاشمی اراک؛ دکتر مظاهر بداقی اراک؛ فاطمه عباسی روانشناس؛ دکتر فهیمه سلامت اراک اینستاگرام؛ روانشناس طرف قرارداد بیمه دانا؛ دکتر صفایی روانشناس اراک؛ دکتر مومنی روانشناس خرم اباد؛ حاج محمود قاسمی اراک؛ مرکز مشاوره خانواده؛ دکتر قاسمی روانپزشک اراک؛ روانشناس خانواده؛ دکتر محمد صادق شفیعی اراک؛ دکتر محمود رجایی روانشناس؛ روانپزشک خوب در اراک؛ کلینیک بهاران اراک؛ غفوری مشاور اراک؛ فهرست اعضای سازمان نظام روانشناسی و مشاوره؛ مرکز مشاوره آرامش اراک؛ مراکز مشاوره؛ مرکز مشاوره شاداب نوین اراک؛ روانشناس طرف قرارداد بیمه ایران؛ دکتر فهیمه سلامت اراک؛ ؛ اسم برای مرکز مشاوره تحصیلی؛ دکتر قلایی اراک؛ نوبت دهی کلینیک الزهرا اراک؛ بهترین مشاوره در اراک؛ دفتر مشاوره خانواده؛ مرکز مشاوره آموزش و پرورش اراک؛ دکتر مهری رحمانی اراک؛ مشاوره خانواده حضوری؛ دکتر علی شریفی روانپزشک اراک؛ ؛ شماره تلفن مرکز مشاوره جامعه الزهرا؛ مشاوره روانشناسی اراک؛ مرکز مشاوره شناخت نو؛ دکتر محمود امینی اراک؛ مطب دکتر محسن قاسمی اراک؛ دکتر فرزانه بابایی روانشناس؛ روانپزشک ترک اعتیاد اراک؛ ؛ مراکز طرف قرارداد بیمه سرمد اراک؛ پاساژ یعقوب زاده اراک؛ غفور غفوری مشاور اراک؛ دکتر ویکتوریا صفری اراک؛ دکتر حسن عمرانی روانشناس؛ کلینیک الزهرا اراک؛ روانپزشک خوب اراک؛ الهه آقایی روانشناس؛ نوبت دهی کلینیک جانبازان اراک؛ همسر دکتر مریم آقایی روانشناس؛ دکتر مهدی اسماعیلی روانشناس؛ علی ترابی روانشناس؛ روانشناس و مشاور خانواده؛ دکتر بهروز قلایی اراک؛ مراکز روانشناسی طرف قرارداد بیمه دانا؛ دکتر محسن قاسمی اراک؛ بیوگرافی دکتر یعقوبی مشاور کنکور؛ شیما محمدی روانشناس؛ مرکز مشاوره خانواده و ازدواج؛ دکتر بهروز جلالی اراک؛ ابوالفضل زارعی مشاور؛ خانواده بیات در اراک؛ آدرس مرکز مشاوره ریحانه بهشتی؛ خانم دکتر اسماعیلی مشاور کنکور؛ دکتر علیرضا اسماعیلی اراک؛ شماره نوبت دهی کلینیک الزهرا اراک؛ دکتر فاطمه عباسی روانشناس؛ مرکز مشاوره راه بهتر؛ بهترین مشاور اراک؛ بهترین روانشناسان اراک؛ مریم سلیمی روانشناس؛ دکتر احمدی اراک سنجان؛ سید حسین حلی مشاور؛ مطب دکتر علی اصغر احمدی روانشناس؛ ؛ طرف قرارداد بیمه آتیه سازان حافظ اراک؛ دکتر زهرا ترابی روانشناس کودک؛ مراکز طرف قرارداد بیمه تجارت نو اراک؛ بیمه آتیه سازان حافظ اراک؛ بهترین مشاور مشکلات زناشویی؛ کلینیک دکتر الهی اراک؛ روان شناس اراک؛ ازدواج دکتر مهدی آرام فر؛ دکتر علی اصغر شریفی مشاور کنکور؛ مرکز شناخت نو؛ نوبت دهی دکتر کیانوش ترابی؛ مراکز طرف قرارداد بیمه معلم اراک؛ مشاوره تلفنی رایگان اراک؛ دکتر سیروس اراک؛ دکتر معصومه خلیلی اراک؛ مشاور در اراک؛ دکتر روانشناس خوب اراک؛ خانم ایزدخواه مشاور اراک؛ دکتر مجید زارعی روانشناس؛ دکتر مهدیه منفرد روانشناس؛ اسم مراکز روانشناسی؛ مرکزمشاوره وخدمات روانشناختی پارسیان؛ فاطمه مومنی روانشناس؛ کد نوبت دهی کلینیک امام رضا اراک؛ دکتر فاطمه عبدی روانشناس؛ مطب دکتر ایرانی اراک؛ کلینیک جانبازان اراک؛ بیمه تجارت نو اراک؛ مجوز کلینیک روانشناسی تربیتی؛ خانم دکتر مجیدی روانشناس؛ روانشناس طرف قرارداد نیروهای مسلح؛ فرزانه بابایی روانشناس؛ مراکز طرف قرارداد بیمه آتیه سازان حافظ اراک؛ مراکز طرف قرارداد بیمه تجارت نو در اراک؛ بیمه تکمیلی سرمد اراک؛ درمانگاه الزهرا اراک؛ بهترین مشاور سالن ها

بیمه ها
•    روانشناس، مشاور در اراک طرف قرارداد بیمه تامین اجتماعی 
•    روانشناس، مشاور در اراک طرف قرارداد بیمه خدمات درمانی 
•    روانشناس، مشاور در اراک طرف قرارداد بیمه بانک مرکزی 
•    روانشناس، مشاور در اراک طرف قرارداد بیمه بیمه های تکمیلی 
•    روانشناس، مشاور در اراک طرف قرارداد بیمه پزشک خانواده 
•    روانشناس، مشاور در اراک طرف قرارداد بیمه سلامت 
•    روانشناس، مشاور در اراک طرف قرارداد بیمه نیروهای مسلح 
•    روانشناس، مشاور در اراک طرف قرارداد بیمه بانک تجارت 
•    روانشناس، مشاور در اراک طرف قرارداد بیمه بانک سپه 
•    روانشناس، مشاور در اراک طرف قرارداد بیمه بانک صادرات 
•    روانشناس، مشاور در اراک طرف قرارداد بیمه بانک کشاورزی 
•    روانشناس، مشاور در اراک طرف قرارداد بیمه بانک ملی 
•    روانشناس، مشاور در اراک طرف قرارداد بیمه ملت 
•    روانشناس، مشاور در اراک طرف قرارداد بیمه بانک پاسارگاد 
•    روانشناس، مشاور در اراک طرف قرارداد بیمه پارسیان 
•    روانشناس، مشاور در اراک طرف قرارداد بیمه دی 
•    روانشناس، مشاور در اراک طرف قرارداد بیمه سامان 
•    روانشناس، مشاور در اراک طرف قرارداد بیمه آتیه سازان حافظ 
•    روانشناس، مشاور در اراک طرف قرارداد بیمه آسیا 
•    روانشناس، مشاور در اراک طرف قرارداد بیمه البرز 
•    روانشناس، مشاور در اراک طرف قرارداد بیمه ایران 
•    روانشناس، مشاور در اراک طرف قرارداد بیمه دانا 
•    روانشناس، مشاور در اراک طرف قرارداد بیمه رازی 
•    روانشناس، مشاور در اراک طرف قرارداد بیمه سینا 
•    روانشناس، مشاور در اراک طرف قرارداد بیمه کوثر 
•    روانشناس، مشاور در اراک طرف قرارداد بیمه معلم 
•    روانشناس، مشاور در اراک طرف قرارداد بیمه نوین 
•    روانشناس، مشاور در اراک طرف قرارداد بیمه روستایی 
•    روانشناس، مشاور در اراک طرف قرارداد بیمه شهرداری 
•    روانشناس، مشاور در اراک طرف قرارداد بیمه تجارت نو 
•    روانشناس، مشاور در اراک طرف قرارداد بیمه جانبازان 
•    روانشناس، مشاور در اراک طرف قرارداد بیمه سرمد 
•    روانشناس، مشاور در اراک طرف قرارداد بیمه شرکت نفت 
•    روانشناس، مشاور در اراک طرف قرارداد بیمه ما 
•    روانشناس، مشاور زن در اراک 
•    روانشناس، مشاور مرد در اراک 

مراکز مشاوره و روانشناسی اراک

بهترین روانشناس اراک، بهترین مشاور اراک

پس از اینکه از موضوع و نیاز خود به مشاور و روانشناس مطمئن شدید، جهت دریافت نوبت با مشاور و روانشناس در اراک با شماره 09364245996 تماس بگیرید.

بله، طبق قانون و اخلاق حرفه ای روانشناسی، مشاور می بایست از اطلاعات شما محافظت نماید.

پاسخ به این سوال با توجه به موضوع مشاوره و درمان شما متفاوت است.

6 دیدگاه دربارهٔ «بهترین مشاور، روانشناس در اراک»

 1. سلام، مشاور کودک در در زمینه روانشناسی کودکان مسلط و دانش خوبی داشته باشه چه کسی در اراک را معرفی میکنید؟

 2. زینت رحیمی

  برای کاهش اضطراب به ایشان مراجعه کردم و بهبود یافتم. بسیار دقیق و ماهر هستن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *